/תיקון דלתות – שרות sos
תיקון דלתות – שרות sos 2017-11-05T20:18:08+00:00

תיקון דלתות – לבית ולמשרד – פריסה ארצית

בבואנו לרכוש דלת כניסה ודלתות פנים, המטרה היא כי הן תחזקנה מעמד לאורך שנים וכל שיוותר הוא לתחזק נכונה במידת הצורך. אך למעשה במרבית המקרים אין זה המקרה ומדי זמן מה נגלה כי ישנו פגם או צורך בהחלפת חלק מסוים. אותו כנ”ל חל גם על דלתות מהחברות הידועות והמוכרות ביותר כמו חברת פלדלת. בכדי לצמצם ולמנוע תקלות ובעיות, יש חשיבות גבוהה לבדיקת דלת הבית מדי תקופה ולשמור על תקינותן. אך לא הכל מחייב אותנו בהוצאות גדולות או רכישת דלת חדשה ובמקרים של תקלה בדלת, אין צורך בהחלפת הדלת וניתן להזמין מנעולן שידאג לעשות תיקון דלתות מכל סוג.

להלן רשימת תקלות הנפוצות ביותר בדלתות ודרכים לתיקון אפשרי:

  • כתוצאה מטריקת דלת לאורך השנים, הדלת יכולה לצאת מכיוון ולהתעקם אל מול המשקוף הישר. הפתרון לביצוע תיקון דלתות הוא לקרוא למנעולן מוכר כמו יוסי מנעולים שידאג לשחרור הלחצים בין רכיבי הדלת ויאזנה מחדש על מנת למנוע החרפה במצב הדלת.
  • לעיתים נוצרת חלודה במנגנון של הדלת שמקשה על פעולות הנעילה והפתיחה של הדלת. הפתרון הוא החלפה של המנגנון החלוד בלבד ולעיתים החלפה של כל הצילינדר בכדי להימנע מהיווצרות חלודה נוספת במאה אחוז.
  • כתוצאה משטיפת הרצפה וחדירה של מים אל המתכת בתוך הדלת נוצרת חלודה בחלקה התחתון של הדלת. הפתרון הוא החלפה של החלק התחתון של הדלת בחלק חדש שמותאם לסוגה ודגמה של הדלת.
  • כתוצאה של חשיפה ממושכת לשמש ציפוי הדלת עלול להיפגע, להתעוות או להתקלף ואף להזיק לדלת. הפתרון הוא החלפה של הציפוי בציפוי חדש הקיים במגוון עיצובים וצבעים.
  • תקלה נוספת היא שהדלת לא ננעלת בצורה חלקה ואף משמיעה רעש מוזר בעת הנעילה. הפתרון הוא החלפה של הצילינדר שיגרום לה להינעל ולהיפתח בצורה חלקה וללא התנגדות מיותרת ורעשים.

 טיפ חשוב: לא מומלץ לתקן צילינדר לא תקין ורצוי להחליף.

  • חריקת הדלת בעת פתיחה וסגירה. ברוב המקרים מדובר בצירי הדלת שאחראים לרעש ולהתנגדות המיותרת כשפותחים או סוגרים את הדלת. הפתרון הוא שימון של הצירים שיעלימו את הרעשים ויגרמו לדלת לנוע בצורה חלקה ללא התנגדות