/שכפול מפתחות לרכב בתל אביב
שכפול מפתחות לרכב בתל אביב 2018-03-05T22:09:56+00:00

שכפול מפתחות ושלטים לרכב בתל אביב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים החל מ 199 ש”ח. במבצע

מפה של חיל השריון 88, תל אביב יפו שכפול מפתחות לרכב בתל אביב

תיקון והתקנת קודניות .מיגון ושמע

כתובת : חיל השריון 88 תל אביב

לפרטים נוספים חייגו : 054-5547011

 

קנית רכב משומש? לא כדאי לחכות עד שהמפתח הבודד שקיבלת ילך לאיבוד: עולם הרכב גאה להעמיד לרשותך את צוות המומחים שלנו – עם שירות מהיר ויעיל של שכפול מפתחות. אנחנו מסוגלים לשלוח עד לבית או למשרד שלך את הצוות המוביל שעובד באישור משטרת ישראל ומזמינים אותך לתאם מולנו כבר עכשיו להגיע ושכפל מפתח בכתובת חיל השריון 88 ת”א

שכפול מפתחות לרכב בתל אביב

שירותי שכפול מפתחות מיועדים לבעלי כל סוגי הרכבים. התועלת המיידית עבורך היא כמובן מניעת תלות במפתח בודד וקבלת צרור חלופי גם לבני משפחה, בני זוג, שכנים, קולגות או חברים. בנוסף, מומלץ לשכפל מפתחות בשגרה ולא לחכות לשעת חירום, אך כמובן שבשירותי שכפול מפתחות לרכב בתל אביב היא עיר גדולה עם אנשי מקצוע מעולים שמסוגלים להגיע לשטח.

שכפול מפתחות עד בית הלקוח

שכפול מפתחות לרכב בתל אביב מחייב היצמדות להנחיות היצרן ושימוש בכלים עדינים ורגישים. בעולם הרכב מכירים היטב את הענף לכן ומבצעים שכפולי מפתחות רק לפי סוג מערכת האזעקה, דגם הרכב ושנתון הייצור. כמו כן, אנו יודעים שבמערכות אבטחה משוכללות יש צורך לשלב בין שירותי שכפול מפתחות לבין תיקון או קידוד מחדש של שלטים. לצד כל אלו, בשעת חירום אנו מעניקים בשטח שירותי שכפול עם ארגז כלים ייעודי ותוך הישמעות להנחיות משטרת ישראל.

אמינות מעל הכל – באישור משטרת ישראל

פורץ מנעולים מעולם הרכב עומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות וכמובן אמינות. ראשית, הפורץ שיגיע דרכנו ידרוש ממך להזדהות ולהוכיח בעלות על הרכב לפני שהוא ישכפל את המפתח. שנית, בחיוג למספר הטלפון שלנו נאפשר לך לבצע שכפול מפתחות לרכב בת”א ובפריסה ארצית בהתראה קצרה ובזמינות של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

מגוון רחב של מבצעים והנחות עד 50% הנחה לשכפול מפתחות ושלטים לרכב ממחיר היבואן לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 054-5547011 

 

 

שכפול מפתחות לרכב בתל אביב