/פורץ רכבים
פורץ רכבים 2018-01-12T14:09:26+00:00

פורץ רכבים – שכפול מפתחות לרכב לאחר אובדן

פתיחת רכב נעול – בכול שעה בכול מקום חייגו: 054-5547011

הרכב ננעל אבל נשארת בחוץ? המפתח נשבר בתוך הדלת ואין לך איך להיכנס? בעולם הרכב ימצאו לך פתרון. בחיוג זריז למספר הטלפון שלנו נעמיד לרשותך מנעולן מוסמך ואמין עם רישיון של משטרת ישראל. אנחנו עובדים בפריסה ארצית וזמינים עבורך במשך 24 שעות לכל בעיה שקשורה לפריצה לרכב נעול.

שיטות לפריצת רכבים

פריצה לרכב נעול מתבצעת על ידנו בשתי שיטות מרכזיות. בשיטה הראשונה אנו מפרידים את הדלת מהמשקוף ומכניסים כלי מיוחד שמטרתו לדוג מפתח שנשכח ברכב או בסוויץ’, או לחילופין כדי ללחוץ ישירות על כפתור הפתיחה ולפתוח את הדלת. בשיטה השנייה נעדיף להכניס מכשיר מיוחד למנעול ולדמות את צורת הפעולה של מנגנון המפתח. זו שיטה שמיועדת בעיקר לדגמי רכב גרמניים, כי הוואקום החשמלי שמאפיין אותם לא מאפשר לחיצה על פתור הפתיחה שלא באמצעות המפתח המקורי.

פתיחת רכב נעול עם מנעולן מוסמך

יש כמה דרכים להזמין מנעולן מוסמך לפתיחת רכב נעול. הדרך הכי נוחה היא לשמור בהישג יד מספר טלפון של מנעולן מומלץ. את ההמלצות על המנעולן אפשר לקבל מחברים, קרובים ובני משפחה אובייקטיביים. מנעולן מוסמך מעולם הרכב למשל יוודא שמי שהזמין אותו הוא אכן הבעלים של הרכב ויבקש לראות רישיון או תעודה מזהה. לחילופין, ניתן לתאם פריצה לרכב נעול על בסיס מידע שמופיע באתרי האינטרנט. כאן היתרון הוא השוואת מחירים נוחים למגוון רחב של פתיחת רכב נעול, אך החיסרון הוא זמינות מוגבלת בשעת חירום.

המנעולן שחייב להיות בטלפון שלך

בעולם הרכב מועסקים רק פורצי רכב מוסמכים שמכירים את הענף והוכיח את הניסיון שלהם. בחיוג למספר הטלפון שלנו נוכל להעמיד גם לרשותך מנעולן שיבצע פריצה לרכב נעול בתנאי שטח, בכל רגע נתון ובמחיר הוגן.

פורץ רכבים צריך להיות זמין עבורנו עשרים וארבע שעות ביממה, מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת באיזו שעה נזדקק לשירותיו. חשוב שיהיה מדובר בבעל מקצוע אמין עם כל התעודות המאשרות לו לעסוק במקצוע, זאת מכיוון שהוא מקבל גישה לרכוש רב ערך ולא היינו רוצים שהוא ינצל זאת חלילה לרעה.
לכן, כאשר אתם תרים אחר פורץ רכבים, חשוב שתוודאו את כל הפרטים הללו ובכל תדאגו שאותו פורץ רכבים יגיע בזמן יעשה את עבודתו בצורה מקצועית וזריזה ככל הניתן וגם יגבה בסופו של דבר סכום כסף הוגן עבור השירות שלו (לא הייתם רוצים שבגלל שאתם נמצאים במצב לחוץ, תאלצו לשלם לו סכומי כסף לא הגיוניים עבור השירותים שלו).

פורץ רכבים –  הבחירה הנכונה

כאמור, בחירת פורץ רכבים צריכה להיעשות בצורה מקצועית תוך התחשבות בכל הפרמטרים שהוזכרו ובידיעה שהאדם שיבוא ויושיע אתכם מהסיטואציה הלא נעימה של עמידה מחוץ לרכב, באמצע הרחוב (וזה עוד במקרה הטוב) מבלי יכולת להיכנס אליו.
לכן, כשמדובר על פורץ רכבים, כדאי ללכת על בטוח. הצוות המקצועי של יוסי מנעולים, מורכב מפורצים מקצועיים ומנוסים בפריצות לרכבים, המצוידים בציוד המתקדם ביותר בתחום ובעלי האישורים והתעודות לביצוע העבודה, כך שאתם יכולים להיות בראש שקט

פורץ רכבים