/מנעולן רכב
מנעולן רכב 2018-08-04T18:48:15+00:00

מנעולן לרכב – בשרות ארצי 24/7

חברת עולם הרכב גאה להעמיד לרשותכם את מיטב הציוד, הפתרונות ואנשי המקצוע בתחומי המנעולנות לרכב. בין היתר, אנו מספקים שירותי מנעולן לרכב באופן מהיר, מקצועי ואמין עשרים וארבע שעות ביממה.

קריטריונים חשובים לבחירת מנעולן רכב

לעיתים אנשים נדרשים לשירותי מנעולן רכב כאשר רכבם ננעל עם המפתחות בפנים, ולעיתים כאשר המפתח נעלם או נגנב. בכל מקרה, מדובר בסיטואציה לא פשוטה בה צריך להמתין ברחוב בעוד אתם מבזבזים זמן יקר או חלילה תקועים באמצע הלילה. על כן מנעולן רכב יש חשיבות רבה להתקשרות עם מנעולן לרכב לפי הקריטריונים הבאים:

  • מקצוענות ואמינות – אין לוותר על שירותי מנעולן המחזיק בתעודות ובאישורים הנדרשים ממשטרת ישראל. מסמכים אלו מעידים לא רק על מקצועיותו אלא גם אל אמינותו של האדם שיגיע כדי לחלץ אתכם.

 

  • זמינות – אין ספק כי היתקעות מחוץ לרכב היא חוויה לא נעימה שיכולה גם להיות מלחיצה מאוד במקרים מסוימים. לכן, שווה להחזיק תמיד את מספר הטלפון של מנעולן רכב המספק שירות 24 שעות ביממה ומסוגל להגיע אליכם במהירות.

 

  • ציוד – כדאי לוודא שבעל המקצוע מגיע עם מיטב הציוד הקיים בתחום ולא משתמש חלילה בכלים מאולתרים וחובבנים. התוצאה עלולה להיות עגומה מאוד לרכבכם ולהוביל לנזקים של אלפי שקלים ללא מנעולן רכב.

 

  • גב איתן – אם יש מאחורי המנעולן חברה רצינית ומוערכת כמו עולם הרכב הפועלת בתחום כבר 15 שנה, הרי שהדבר מבטיח מראש את איכות השירות.

מנעולן רכב